Obwody głosowania w Powiecie Sępoleńskim

Gmina Sępólno Krajeńskie

Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

1

miasto SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE, Osiedle nr 1 - część, ulice: Boczna, Farna, Hallera, Jeziorna, Kościelna, Krzyżowa, Młyńska od nr 1 do nr 17, Plac Wolności, Podgórna, Ratuszowa, Studzienna, Średnia, Wodna

CENTRUM AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ, Sępólno Krajeńskie
ul. JEZIORNA 6, 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

2

miasto SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE, Osiedle nr 1 - część, ulice: Koronowska, Krótka, Nowy Rynek, Ogrodowa, Przesmyk, Sienkiewicza, Spadowa, Targowa, Wiatrakowa, Więcborska, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 23

GMINNE PRZEDSZKOLE NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI, Sępólno Krajeńskie ul. NOWY RYNEK 2, 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

3

miasto SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE, Osiedle nr 1 - część, ulice: Elizy Orzeszkowej, Ignacego Krasickiego, Kwiatowa, Letniskowa, Na Skarpie, Plażowa, Polna, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Stefana Kisielewskiego, Turystyczna, Wczasowa, Wypoczynkowa, Zakątek, Zielona

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1, Sępólno Krajeńskie
ul. WOJSKA POLSKIEGO 34, 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

4

miasto SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE, Osiedle nr 1, część, ulice: Asnyka, Bratkowa, Chabrowa, Chopina, Henryka Wieniawskiego, Jana Kiepury, Jana Kochanowskiego, Korczaka, ks. Stanisława Żurka, Liliowa, Mikołaja Kopernika, Miodowa, Owocowa, Pawła Kalinowskiego, Prusa, Reja, Różana, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Sobieszczyka, Storczykowa, Topolowa, Tulipanowa, Wiklinowa, Witolda Małcużyńskiego, Wojciecha Kossaka, Wojska Polskiego od nr 24 do końca, Wrzosowa, Zofii Nałkowskiej

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1, Sępólno Krajeńskie
ul. WOJSKA POLSKIEGO 34, 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

5

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle nr 2 - część, ulice: Adama Mickiewicza, Aleja Lipowa, Bergera, Brzozowa, Bukowa, Chojnicka, Cicha, Jana Matejki, Leśna, Osiedle Leśne, Parkowa, Radosna, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta

CENTRUM SPORTU I REKREACJI, Sępólno Krajeńskie
ul. CHOJNICKA 19, 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

6

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle Nr 2 - część, ulice: Bajkowa, Bema, Dr A. Pokrzywnickiego, Gryfa Pomorskiego, Janusza Kusocińskiego, Kamila Baczyńskiego, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Odrodzenia, Sportowa, Tartaczna

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3, Sępólno Krajeńskie
ul. SZKOLNA 1, 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

7

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle Nr 2 - część, ulice: Fabryczna, Komierowska, Osiedle Słowackiego bloki od nr 1 do nr 4, Przemysłowa, Składowa, bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Szkolna, Tadeusza Kościuszki, Zakładowa

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ, Sępólno Krajeńskie
ul. SZKOLNA 8, 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

8

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle Nr 2 - część, ulice: Osiedle Słowackiego bloki od nr 5 do nr 13

CENTRUM KULTURY I SZTUKI, Sępólno Krajeńskie
ul. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 4, 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

9

miasto Sępólno Krajeńskie, Osiedle Nr 2 - część, ulice: Osiedle Słowackiego bloki od nr 14 do nr 19, Wysoka, Młyńska od nr 18 do końca, Stodolna, Niechorska, Rzeczna

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, Sępólno Krajeńskie
ul. MŁYŃSKA 42, 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

10

sołectwa: NIECHORZ, ŚWIDWIE, WYSOKA KRAJEŃSKA, ZBOŻE

ŚWIETLICA WIEJSKA, Świdwie 10, 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

11

sołectwa: IŁOWO, JAZDROWO, KAWLE, RADOŃSK, WIŚNIEWA

ŚWIETLICA WIEJSKA, Radońsk 14, 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

12

sołectwa: LUTOWO, LUTÓWKO, WIŚNIEWKA

WIEJSKI OŚRODEK KULTURY, Lutowo 65, 89-406 LUTOWO

13

sołectwa: DZIECHOWO, PIASECZNO, SIKORZ

ŚWIETLICA WIEJSKA, Piaseczno 32, 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

14

sołectwa: SKARPA, TEKLANOWO, TRZCIANY, WŁOŚCIBÓRZ, ZALESIE

ŚWIETLICA WIEJSKA, Skarpa 4, 89-400 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

15

sołectwa: KOMIEROWO, WAŁDOWO, WAŁDÓWKO, WILKOWO

WIEJSKI OŚRODEK KULTURY, Wałdowo 20, 89-405 WAŁDOWO

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Gmina Więcbork

Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

 

1

miasto Więcbork-część, ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława IV Kędzierzawego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Dobrawy, Gen. Władysława Sikorskiego, Henryka Brodatego, Henryka IV Probusa, Henryka Pobożnego, Kazimierza II Sprawiedliwego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Konrada Mazowieckiego, Krajeńska, Krótka, Książęca, Leszka Białego, Leszka Czarnego, Mieszka I, Mieszka II Lamberta, Mieszka III Starego, Piastów, Pomorska, Przemysława II, Spacerowa, Szlaku Bursztynowego, Tadeusza Suszyńskiego, Władysława I Hermana, Władysława
Łokietka, Władysława II Wygnańca, Wojska Polskiego.

 

PRZEDSZKOLE GMINNE NIEZAPOMINAJKA, Więcbork ul. GDAŃSKA 13, 89-410 WIĘCBORK

 

2

miasto Więcbork-część, ulice: Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Brzozowa, Cicha, Dworcowa, Ignacego Krasickiego, Kasztanowa, Kościuszki, Kwiatowa, Lipowa, Mickiewicza, Na Skarpie, Ogrodowa,
Plac Jana Pawła II, Potulickich, Powstańców Wielkopolskich, Świerkowa, Targowa, Wierzbowa, Wodna, Zamkowa

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
IM. POLSKICH NOBLISTÓW, Więcbork ul. ALEJA 600 - LECIA 4, 89-410 WIĘCBORK

 

3

miasto Więcbork-część, ulice: Dolna, Górna, Orla, Piaskowa, Słoneczna, Stary Rynek, Stroma, Tartaczna, Złotowska

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, Więcbork ul. WYZWOLENIA 19, 89-410 WIĘCBORK

 

4

miasto Więcbork-część, ulice: Bractwa Kurkowego, Gen. Józefa Hallera, Parkowa, Plażowa, Rybacka, Sportowa, Strzelecka, Rodziny Ulmów, Szkolna, Widokowa, Wyzwolenia

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, Więcbork ul. WYZWOLENIA 19, 89-410 WIĘCBORK

 

5

 

miasto Więcbork-część, ulice: Aleja 600 - lecia, Gdańska, Pocztowa, Starodworcowa, Sosnowa, Weterynaryjna

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
IM. POLSKICH NOBLISTÓW, Więcbork ul. ALEJA 600 - LECIA 4, 89-410 WIĘCBORK

 

6

 

Sołectwa: Pęperzyn, Zabartowo

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ,
Pęperzyn 33, 89-410 WIĘCBORK

7

Sołectwa: Jastrzębiec, Suchorączek, Śmiłowo

ŚWIETLICA WIEJSKA,
ŚMIŁOWO 18, 89-410 WIĘCBORK

 

8

 

Sołectwa: Borzyszkowo, Czarmuń, Górowatki, Puszcza, Runowo Krajeńskie, Zgniłka

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. E. J. ORZELSKICH, Runowo Krajeńskie 58, 89-421 RUNOWO KRAJEŃSKIE

 

9

 

Sołectwo: Witunia

ŚWIETLICA WIEJSKA, Witunia ul. WINCENTEGO WITOSA 13,
89-410 Więcbork

10

Sołectwa: Dalkowo, Nowy Dwór, Zakrzewek, Zakrzewska Osada

SZKOŁA PODSTAWOWA,
Zakrzewek 25, 89-410 Więcbork

 

11

 

Sołectwa: Adamowo, Frydrychowo, Jeleń, Lubcza, Wymysłowo

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. ZIEMI KRAJEŃSKIEJ, Sypniewo ul. SZKOLNA 1, 89-422 SYPNIEWO

 

12

 

Sołectwo: Sypniewo

OSP, STRAŻACKA 6,
89-422 Sypniewo

13

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ,
Suchorączek 51, 89-410 WIĘCBORK

 

14

 

SZPITAL POWIATOWY DR. A. GACY I DR. J. ŁASKIEGO-NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

SZPITAL POWIATOWY
IM. DR. A. GACY I DR. J. ŁASKIEGO -NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, Więcbork, MICKIEWICZA 26, 89-410
WIĘCBORK

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Gmina Kamień Krajeński

 

Nr obwodu głosowania

 

Granice obwodu głosowania

 

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

 

1

miasto Kamień Krajeński-CZĘŚĆ, ULICE: BRZOZOWA, CHOJNICKA, CISOWA, DŁUGA, DWORCOWA, DWORZEC, GAJOWA, HENRYKA SIENKIEWICZA, JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, JESIONOWA, JEZIORNA, KLONOWA, LEŚNA, MODRZEWIOWA, PODGÓRNA, POLEGŁYCH W RADZIMIU, PRZEMYSŁOWA, RYBACKA, SIELANKOWA, SŁONECZNA, SOSNOWA, SPOKOJNA, SPORTOWA, SZKOLNA, ŚWIERKOWA, WOJSKA POLSKIEGO,
WRZOSOWA, WSPÓLNA

 

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY UL. SĘPOLEŃSKA 4
KAMIEŃ KRAJEŃSKI

 

 

2

MIASTO KAMIEŃ KRAJEŃSKI-CZĘŚĆ, ULICE: ADAMA MICKIEWICZA, CHABROWA, FRANCISZKA ROGALI, GIMNAZJALNA, GŁÓWNA, JANA MATEJKI, JANA PAWŁA II, KRÓTKA, 14 LUTEGO 1942 R., MAKOWA, MŁYŃSKA, OGRODOWA, OJCA KOLBEGO, PLAC ODRODZENIA, PLAC SZKOLNY, POLNA, PRZESMYK, PRZYKOP, RATUSZOWA, RODZINY SEYDÓW, SĘPOLEŃSKA, STANISŁAWA
WYSPIAŃSKIEGO, STEFANA WYSZYŃSKIEGO, STRZELECKA, TOPOLOWA, WINCENTEGO WITOSA

 

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY UL. SĘPOLEŃSKA 4
KAMIEŃ KRAJEŃSKI

 

3

 

SOŁECTWA: DĄBROWA, NIWY, ORZEŁEK, WITKOWO

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA
SAMORZĄDOWEGO UL. SZKOLNA 3 KAMIEŃ KRAJEŃSKI

4

 

SOŁECTWA: DUŻA CERKWICA, MAŁA CERKWICA, RADZIM

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, DUŻA CERKWICA 32

 

5

 

SOŁECTWA: JERZMIONKI, NOWA WIEŚ, OBKAS, ZAMARTE

SZKOŁA PODSTAWOWA, UL. KLASZTORNA 1 ZAMARTE

 

6

 

SOŁECTWO PŁOCICZ

WIEJSKI DOM KULTURY PŁOCICZ 22

7

 

SOŁECTWO DĄBRÓWKA

WIEJSKI DOM KULTURY
UL. GŁÓWNA 7 DĄBRÓWKA

8

 

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. PODGÓRNA 2
KAMIEŃ KRAJEŃSKI

 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Gmina Sośno

Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

 

1

sołectwa: DĘBINY, DZIEDNO, OBODOWO,
OLSZEWKA, PRZEPAŁKOWO, ZIELONKA

SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEPAŁKOWIE,
89-412 Przepałkowo 7

 

2

 

sołectwa: ROGALIN, ROZTOKI, SZYNWAŁD, WIELOWICZ, WIELOWICZEK

SALA WIEJSKA W WIELOWICZU,
89-412 Wielowicz 26
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

3

 

sołectwo: SOŚNO

GMINNY DOM KULTURY W SOŚNIE, 89-412 Sośno ALEJA JANA PAWŁA II 1
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

4

 

sołectwa: JASZKOWO, MIERUCIN, TONIN, TONINEK, TUSZKOWO, WĄWELNO

SZKOŁA PODSTAWOWA W WĄWELNIE,
89-413 Wąwelno ul. SZKOLNA 1
Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

 

5

sołectwa: SITNO, SKORACZEWO

ŚWIETLICA WIEJSKA W SITNIE,
89-413 Sitno 11

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies oraz jak je usunąć, zobacz naszą politykę cookies.

Akceptuję